Єгипет

 Єгипет - дивовижна країна контрастів, розташована на північному сході Африканського континенту і на півдні Синайського півострова. Чим приваблюють тури в Єгипет? Сонячними пляжами, можливістю купатися в Червоному морі круглий рік, дивовижної краси підводним світом або жаданими екскурсіями, наприклад до Великих пірамід? Напевно, тим, що все це можна поєднати: активний, молодіжний, відпочинок з дітьми або спокійний сімейний відпочинок в Єгипті доступний і дивує високим рівнем обслуговування.

 Пляжі Хургади пологі з білим і чистим піском, якщо біля берега - коралові мілини, пляжі обладнуються понтонами. У Шарм-ель-Шейху красиві коралові рифи розташовані прямо біля берега.

 На всіх пляжах видають напрокат обладнання для дайвінгу, а при багатьох готелях є клуби, де ви зможете пройти курс пірнання з аквалангом і побувати в унікальному підводному світі з красивими коралами, екзотичними рибами і морськими тваринами Червоного моря. Також вам запропонують морську подорож на катері, катамарані або каное. У Сафазі, Хургаді і на курорті Дахаб популярні віндсерфінг і кайтсерфінг.

 Тури до Єгипту - це унікальна можливість поринути в часи фараонів, побачити єдине збережене чудо світу - Піраміду Хеопса, промчати по пустелі на джипі, покататися на верблюді і дізнатися про життя бедуінов.Отдих в Єгипті дозволить вам поєднати огляд стародавніх пам'яток під час екскурсійних круїзів по Нілу з пляжним відпочинком на курортах червоного моря. Найбільша річка зачаровує екзотичною рослинністю, а на зимівлю сюди злітаються лелеки, чаплі і безліч інших красивих птахів. 

 Українських туристів відпочинок в Єгипті приваблює доступною екзотикою. Тут можна відчути подих епохи фараонів, зустрітися з екзотичними морськими мешканцями коралових рифів, зануритися в чарівну атмосферу арабського Сходу відразу ж за стінами готелю - і все це за цілком помірні гроші. Вас чекають комфортабельні готелі Хургади, Шарм Ель Шейха, Ель Гуни, Макаді Бей і Сома Бей, піщані пляжі, незвичайної краси Червоне море і огляд визначних пам'яток, багатьом з яких не одна тисяча років. Єгипет - це щоденні розваги та нічні шоу - відпочинок в цій країні відкриє для вас життя по-новому.

 Відпочинок в Єгипті - це класика пляжного відпочинку. Чудове, ласкаве сонце, прекрасні пляжі, і незвичайної краси море, відоме на весь світ своїм багатим підводним світом, відмінні курорти, різноманітні готелі, чудові пам'ятки древньої цивілізації, що збереглися до наших днів, все це - незрівнянний Єгипет, що вабить сюди тисячі туристів. За теплим морем і ласкавим сонцем сюди приїжджають туристи з багатьох країн Європи, а за останні 5-8 років відпочинок в Єгипті став одним з найпопулярніших напрямків і для наших співвітчизників. 


Copyright © 2012 DelightTour
Авторські права захищені. При копюванні матеріалів із сайту: www.delighttour.com.ua активне гіперпосилання на "DelightTour" обов'язкове!